Dobro došli na stranicu Kontinuirano školovanje – Vaš put ka celokupnom obrazovanju!

Ova stranica pruža sveobuhvatan pregled tri inovativna programa obrazovanja koji su dizajnirani da osiguraju kontinuirani akademski razvoj od srednje škole do doktorskih studija. Otkrijte kako Integrated Academic Path, Continuous Academic Development i Advanced Research Path mogu pomoći učenicima i studentima da izgrade uspešnu karijeru kroz modele kontinuiranog školovanja.

Ova stranica pruža pregled tri ključna programa obrazovanja koji omogućavaju kontinuirano školovanje od srednje škole do doktorskih studija. Kliknite na nazive programa da biste saznali više detalja.

Integrated Academic Path (Secondary + Higher Education)

Integrated Academic Path nudi jedinstvenu priliku za kontinuirano školovanje od srednje škole do završetka visokoškolskog obrazovanja. Učenici kroz jedan ugovor osiguravaju stabilne finansijske uslove, fiksnu cenu školarine i fleksibilnost u izboru studijskih programa, omogućavajući nesmetan prelazak iz srednje škole u visoko obrazovanje.

Continuous Academic Development (Undergraduate + Graduate Studies)

Continuous Academic Development omogućava studentima da potpišu jedinstven ugovor koji pokriva osnovne i master studije na ITS-u ili FSU. Program garantuje fiksnu cenu školarine, fleksibilnost u izboru studijskih programa i dodatne popuste na nove programe.

Advanced Research Path (Master’s and PhD Studies)

Advanced Research Path pruža studentima priliku da kroz jedinstven ugovor obuhvate master i doktorske studije na FSU. Program osigurava stabilne finansijske uslove, fleksibilnost u izboru studija i pristup mentorskim programima i istraživačkim projektima.