Dobro došli na stranicu Advanced Research Path
Vaš put ka vrhunskom obrazovanju!

Advanced Research Path je program koji nudi jedinstvenu priliku za kontinuirano školovanje na nivou master i doktorskih studija. Ovaj inovativni obrazovni model osmišljen je tako da studentima omogući stabilan i siguran put kroz akademski razvoj, sa mogućnošću sklapanja jednog ugovora koji pokriva oba nivoa obrazovanja.

Šta je Advanced Research Path?

Advanced Research Path je inovativni program koji omogućava studentima da potpišu jedinstven ugovor koji pokriva master i doktorske studije na Fakultetu savremenih umetnosti (FSU). Ovaj model garantuje stabilne finansijske uslove i pruža fleksibilnost u odabiru studijskih programa, čime se omogućava nesmetan prelazak sa master na doktorske studije.

Prednosti programa Advanced Research Path

• Fiksna cena školarine:
    Potpisivanjem ugovora u okviru programa Advanced Research Path, obezbeđujete fiksnu cenu školarine za ceo period obrazovanja, čime se izbegava rizik od poskupljenja tokom godina, kao i nedostatak mesta za upis.
  • Fleksibilnost u izboru studijskog programa:
    Studenti imaju mogućnost da po završetku master studija promene studijski program u okviru Fakulteta savremenih umetnosti, zadržavajući ugovorene povoljne finansijske uslove. Ova fleksibilnost osigurava da studenti odaberu put koji najviše odgovara njihovim interesovanjima i karijernim ciljevima.
  • Popust na nove programe:
    Ukoliko student odluči da pređe na studijski program koji je naknadno uveden, omogućava mu se prelazak po ceni koja je 20% niža od aktuelne cene u trenutku prelaska. Ova prednost dodatno osigurava finansijsku sigurnost i motivaciju studenata.
  • Pristup mentorskim programima i praksama:
    Studenti u okviru ovog programa imaju pristup posebnim programima prakse i mentorstva, kao i dodatnim kursevima i radionicama, što im omogućava da steknu dragoceno iskustvo tokom obrazovanja.

Struktura ugovora

Ugovor u okviru programa Advanced Research Path zaključuje se između studenta i Fakulteta savremenih umetnosti. Ovaj ugovor obuhvata:

• Period: Celokupno trajanje master i doktorskih studija.
  • Cena: Fiksna cena školarine za ceo period obrazovanja.
  • Prava i obaveze: Fleksibilnost u izboru studijskog programa, mogućnost prelaska na nove programe uz povoljne uslove, kao i precizno definisana prava i obaveze obe strane.

Kako se prijaviti

Prijava za program Advanced Research Path je jednostavna! Posetite Fakultet savremenih umetnosti ili kontaktirajte sa našim timom za upis kako biste dobili sve potrebne informacije i zakazali sastanak za potpisivanje ugovora. Naš cilj je da osiguramo da studenti dobiju najbolje moguće školovanje u stabilnom razvojnom okruženju i po povoljnim uslovima.

Advanced Research Path – Integrisani model obrazovanja
Ugovor o školovanju u okviru ovog modela predstavlja ključni pravni dokument kojim se regulišu odnosi između studenta i Fakulteta savremenih umetnosti. Ovaj ugovor precizno definiše sve uslove pružanja obrazovnih usluga, kao i obaveze u vezi sa plaćanjem školarine u okviru programa Advanced Research Path. Potpisivanjem ugovora, školarina se fiksira za celokupan period studija, čime se studentima garantuje finansijska sigurnost i stabilnost. Ugovor je fleksibilan i omogućava promenu studijskog programa u okviru Fakulteta savremenih umetnosti uz zadržavanje povoljnih finansijskih uslova. Takođe, ugovor predviđa mogućnost prelaska na nove programe po nižim cenama, čime se studentima pruža širok spektar obrazovnih opcija tokom njihovog školovanja, sve u sklopu integrisanog modela obrazovanja Advanced Research Path.