Dobro došli na program Continuous Academic Development – Vaš put ka celokupnom obrazovanju!

Program Continuous Academic Development nudi jedinstvenu priliku da obezbedite kontinuirano školovanje od osnovnih do master studija. U okviru ovog inovativnog obrazovnog modela, studenti imaju priliku da kroz jedan ugovor osiguraju sve što im je potrebno za uspešan akademski put.

Šta je Continuous Academic Development?

Continuous Academic Development je inovativni program koji omogućava studentima da potpišu jedinstven ugovor koji pokriva oba nivoa obrazovanja – osnovne i master studije na Visokoj školi strukovnih studija za IT (ITS) ili Fakultetu savremenih umetnosti (FSU). Ovaj model garantuje stabilne finansijske uslove i pruža fleksibilnost u odabiru studijskih programa, čime se omogućava nesmetan prelazak sa osnovnih na master studije.

Prednosti programa Continuous Academic Development

Potpisivanjem ugovora u okviru programa Continuous Academic Development, obezbeđujete fiksnu cenu školarine za ceo period obrazovanja, čime se izbegava rizik od poskupljenja tokom godina, kao i nedostatak mesta za upis.

Studenti imaju mogućnost da po završetku osnovnih studija promene studijski program u okviru ITS-a ili Fakulteta savremenih umetnosti, zadržavajući ugovorene povoljne finansijske uslove. Ova fleksibilnost osigurava da studenti odaberu put koji najviše odgovara njihovim interesovanjima.

Ukoliko student odluči da pređe na studijski program koji je naknadno uveden, omogućava mu se prelazak po ceni koja je 20% niža od aktuelne cene u trenutku prelaska. Ova prednost dodatno osigurava finansijsku sigurnost i motivaciju studenata.

Studenti u okviru ovog programa imaju pristup posebnim programima prakse i mentorstva, kao i dodatnim kursevima i radionicama, što im omogućava da steknu dragoceno iskustvo tokom obrazovanja.

Struktura ugovora

Ugovor u okviru programa Continuous Academic Development se zaključuje između studenta i ITS-a ili Fakulteta savremenih umetnosti. Ovaj ugovor obuhvata:

• Period: Celokupno trajanje osnovnih i master studija.
  • Cena: Fiksna cena školarine za ceo period obrazovanja.
  • Prava i obaveze: Fleksibilnost u izboru studijskog programa, mogućnost prelaska na nove programe uz povoljne uslove, kao i precizno definisana prava i obaveze obe strane.

Kako se prijaviti

Prijava za program Continuous Academic Development je jednostavna! Posetite ITS ili Fakultet savremenih umetnosti ili kontaktirajte sa našim timom za upis kako biste dobili sve potrebne informacije i zakazali sastanak za potpisivanje ugovora. Naš cilj je da osiguramo da studenti dobiju najbolje moguće školovanje u stabilnom razvojnom okruženju i po povoljnim uslovima.