Letnja scena Fakulteta savremenih umetnosti

/ / Letnja scena, Pozorište Portal, Vesti / 6. 06. 2024.

Letnja scena Fakulteta savremenih umetnosti, smeštena u samom srcu Beograda, predstavlja idilično stecište kulturnih događanja i umetničkog izraza. Njen glavni cilj je prezentacija završnih ispita studenata dramskih umetnosti, kao i individualnih i kolektivnih vežbi, uz dodatak samostalnih projekata mladih talenata. Dodatno, ova scena je domaćin raznolikih svečanosti Fakulteta savremenih umetnosti, te daje poseban šarm tim prilikama.

Raznolikost i inspiracija: Junski program na Letnjoj sceni Fakulteta savremenih umetnosti

Junski program na Letnjoj sceni Fakulteta savremenih umetnosti obuhvata širok spektar umetničkih izraza. Publika će moći da uživa u delima priznatih dramskih umetnika, kao i u izvođenjima scenskih igara koje su pripremili talentovani studenti. Ova raznovrsnost garantuje zadovoljstvo svim posetiocima, bez obzira na to da li preferiraju klasične dramske komade ili savremene eksperimentalne predstave. U junu će ova scena postati centar inspirativnih susreta publike i umetnika, stvarajući nezaboravna iskustva koja će „odzvanjati” dugo nakon što se zavesa spusti.