LETNJA SCENA NA FAKULTETU SAVREMENIH UMETNOSTI SPREMNA ZA NOVU SEZONU

/ / Letnja scena, Vesti / 13. 05. 2024.

Letnja scena Fakulteta savremenih umetnosti predstavlja idealno mesto za kulturna dešavanja i umetničko izražavanje. Nalazi se u samom srcu Beograda, a svrha joj je predstavljanje završnih ispita studenata dramskih umetnosti, individualnih i kolektivnih vežbi, kao i samostalnih projekata mladih dramskih stvaralaca. Osim toga, ova scena je domaćin različitih svečanih događaja Fakulteta savremenih umetnosti, te daje poseban šarm tim prilikama.

Majski repertoar obuhvatiće širok spektar umetničkih izraza

Majski repertoar Letnje scene Fakulteta savremenih umetnosti donosi širok spektar umetničkih izraza. Posetioci će imati priliku da uživaju u delima velikih dramskih umetnika, kao i u scenskim igrama koje su za njih pripremili talentovani studenti. Ova raznolikost obezbeđuje da svako pronađe nešto za sebe, bilo da preferira klasične dramske komade ili savremene eksperimentalne predstave. Tokom maja scena će biti središte inspirativnih susreta između publike i umetnika, gde će se stvarati nezaboravna iskustva koja će trajati dugo nakon završetka predstava.

Dođite i uživajte u izvedbama sjajnih mladih glumaca. Ulaz na predstave je besplatan. Očekujemo vas!