Nova prilika za studente: ITS i FSU uveli Continuous Academic Development – program kontinuiranog školovanja! Upiši odmah osnovne i master studije po tvom izboru

/ / Vesti / 9. 10. 2024.

Sa zadovoljstvom najavljujemo pokretanje programa Continuous Academic Development, koji omogućava kontinuirano školovanje od osnovnih do master studija, sve uz jedan ugovor. Fiksna cena školarine, fleksibilnost u izboru studijskih programa i dodatni popusti na nove programe samo su neke od prednosti koje nudi ovaj inovativni model.

Ovaj program je osmišljen da pruži sigurnost i stabilnost u planiranju obrazovanja, omogućavajući studentima da se fokusiraju na svoj razvoj i postignu najbolji uspeh, dok roditelji i studenti imaju mir i finansijsku predvidljivost tokom celokupnog obrazovnog puta.

Saznajte više o programu Continuous Academic Development i prijavite se već danas na ovom linku

• 📧 upis@its.edu.rs
  • 📧 upis@fsu.edu.rs
  • 📞 +381 (0)11/40-11-216

Osigurajte stabilnu budućnost uz program Continuous Academic Development!