Predupis za akademsku 2025/26. godinu na Fakultetu savremenih umetnosti je zvanično počeo!

/ / Vesti / 24. 10. 2024.

FSU poziva sve talentovane i kreativne pojedince da iskoriste priliku i prijave se na vreme po najpovoljnijim uslovima. Prijavom kroz predupis, studenti mogu da fiksiraju školarinu i obezbede svoje mesto pre nego što se kapaciteti popune, jer se najveći broj mesta rezerviše do kraja godine.

Programi na osnovnim studijama

Na osnovnim studijama Fakultet savremenih umetnosti nudi brojne programe prilagođene različitim interesovanjima i talentima:

• Vizuelne umetnosti: Slikarstvo, Multimedijalna umetnost (Animacija, Kreiranje karaktera), Grafika
  • Dizajn: Dizajn enterijera, Grafički dizajn, Dizajn video igara, Dizajn kostima
  • Gluma
  • Kreativne komunikacije: Multimedijalna produkcija, Muzičke komunikacije, Primenjeni mediji i kreiranje sadržaja,
  • Kreativni marketing
  • Kreativni biznis

Programi na master studijama

Master studije omogućavaju studentima da prodube svoje znanje i specijalizuju se u željenim oblastima:

• Vizuelne umetnosti
  • Gluma
  • Dizajn: Dizajn enterijera, Vizuelne komunikacije, Art direkcija i koncept dizajn, Produkt dizajn
  • Dizajn kostima
  • Menadžment u kreativnim industrijama
  • Kreativne komunikacije

Doktorske studije za najviši akademski nivo

Za studente koji žele da nastave svoje obrazovanje na najvišem nivou, FSU nudi doktorske programe:

• Vizuelne umetnosti
  • Dizajn
  • Dramske umetnosti

Zašto se prijaviti na predupis?

• Najniže cene – Fiksiraj školarinu i zaštiti se od budućih poskupljenja.
  • Ograničen broj mesta – Najveći broj mesta rezerviše se do kraja godine.
  • Podrška mentora – Rad sa renomiranim umetnicima i stručnjacima iz industrije.

FSU je mesto gde se umetnost i savremene tehnologije spajaju, omogućavajući studentima da razviju svoj talenat i izgrade uspešnu karijeru. Ovo je prilika za sve one koji žele da studiraju ono što vole i od toga žive.

Prijavi se odmah i postani deo generacije 2025/26!

Obezbedi svoje mesto i započni svoj put ka uspehu. FSU – gde tvoj talenat postaje tvoja budućnost.
👉 Prijava za predupis