Vaša karijera, naša misija:

Sveobuhvatna podrška za profesionalni uspeh

Naš glavni cilj je da vam pružimo sveobuhvatnu podršku u izgradnji uspešne karijere. Kroz naše programe i usluge ne samo da ćete steći potrebna znanja i veštine, već ćete imati i pristup mnogobrojnim prilikama i resursima koji će vam pomoći da se istaknete na tržištu rada.

Šta vam nudimo

• Međunarodno priznati sertifikati i diplome: Sticanjem naših sertifikata i diploma, bićete prepoznati kao stručnjaci u svojoj oblasti, što će vam doneti konkurentsku prednost prilikom zapošljavanja.
  • Besplatni edukativni seminari: Redovno organizujemo seminare na najnovije teme i trendove u industriji, omogućavajući vam da konstantno usavršavate svoje znanje i veštine.
  • Rad na stvarnim projektima: Tokom i nakon školovanja, imate priliku da radite na realnim projektima, što vam omogućava da primenite teorijsko znanje u praksi i steknete dragoceno iskustvo.
  • Povezivanje sa vodećim poslodavcima: Pomažemo vam da uspostavite direktan kontakt sa vodećim poslodavcima u regionu, što olakšava proces traženja posla i otvara vrata ka mnogim karijernim prilikama.
  • Profesionalna orijentacija i podrška pri izradi CV-ja: Naši stručnjaci za karijere pružaju personalizovanu profesionalnu orijentaciju i pomažu vam da kreirate efektivan i profesionalan CV, prilagođen specifičnim zahtevima tržišta rada.
  • Prilika za posao na LINK2Job sajmu: Učestvovanje na sajmu zapošljavanja LINK2Job vam omogućava da se direktno povežete sa poslodavcima i istražite različite karijerne mogućnosti.

Sveobuhvatna karijerna podrška

Uvek smo tu za vas. Naši savetnici za pomoć u karijeri su dostupni u svakom trenutku kako bi vam pružili podršku, smernice i savete za uspešan razvoj vaše karijere. Naša posvećenost vašem uspehu ne završava se sa završetkom vašeg obrazovanja – mi smo vaši partneri tokom cele vaše karijere.

Sa nama ne samo da ćete biti spremni za današnje tržište rada, već ćete biti opremljeni za sve izazove i prilike koje donosi budućnost. Pridružite nam se i započnite svoje putovanje ka uspešnoj karijeri uz sveobuhvatnu podršku i resurse koje nudimo.

Pored svega navedenog, na raspolaganju vam je i pomoć savetnika za pomoć u karijeri u svakom trenutku.

20 PROBLEMA SA KOJIMA SE MOŽETE SUSRESTI TOKOM KARIJERE

Tokom karijere možete naići na različite izazove i dileme, kao što su:

• Izbor karijere: Niste sigurni koji je pravi profesionalni put za vas.
  • Izazovi u zapošljavanju: Teškoće u pronalaženju posla u oblasti za koju ste se školovali.
  • Izostanak unapređenja: Duže vreme ste na istoj poziciji bez prilike za napredak.
  • Neadekvatna primanja: Smatrate da vaša plata ne odgovara vašem zalaganju.
  • Nedostatak prilike za učenje: Pozicija koju obavljate ne pruža prilike za usvajanje novih znanja.
  • Prevelik obim posla: Problem sa ispunjavanjem rokova i previše zadataka.
  • Zasićenost profesijom: Gubitak strasti prema poslu.
  • Promena karijere: Potreba za novim profesionalnim početkom.
  • Stres i pritisak: Veliki stres koji utiče na vaš privatni život.
  • Promena posla: Dilema da li promeniti kompaniju.
  • Rad u inostranstvu: Nesigurnost u vezi rada u inostranstvu.
  • Nedostatak motivacije: Gubitak volje i entuzijazma za posao.
  • Nedostatak ravnoteže između posla i privatnog života: Teškoće u održavanju balansa.
  • Problemi u međuljudskim odnosima na poslu: Konflikti sa kolegama ili nadređenima.
  • Nedostatak priznanja i pohvale: Osećaj da vaš rad nije dovoljno cenjen.
  • Prekvalifikacija: Potreba za sticanjem novih veština i znanja.
  • Nejasni karijerni ciljevi: Nedefinisani profesionalni ciljevi i planovi.
  • Nedostatak prilika za liderstvo: Ograničene mogućnosti za preuzimanje vodećih uloga.

PRUŽAMO POMOĆ U RAZLIČITIM ASPEKTIMA RAZVOJA VAŠE KARIJERE

Dobijate personalizovane smernice i alate koji vam pomažu da postignete svoje karijerne ciljeve.

Savetnik vas vodi kroz proces traženja posla i pomaže vam da identifikujete najbolje prilike i pripremite se za uspešno apliciranje.

Ako razmišljate o promeni karijere, dobićete podršku u istraživanju novih opcija i razvijanju plana za tranziciju.

Naučićete efikasne tehnike za upravljanje stresom koje će vam pomoći da održite balans između poslovnog i privatnog života.

Poboljšajte svoje veštine upravljanja vremenom kako biste postigli veću produktivnost i efikasnost u radu.

Savetnik će vam pomoći da jasno definišete svoje profesionalne ciljeve i razvijete strategije za njihovo ostvarenje.

Upoznajte sebe i proverite svoje sposobnosti

Kroz naše besplatne testove možete proceniti svoje sposobnosti, karakter i znanje engleskog jezika. Rezultati ovih testova pružaju vam dragocene uvide u vašu konkurentnost na tržištu rada i pomažu vam da identifikujete oblasti za dalji razvoj karijere.

KAKO MOŽETE KOMUNICIRATI SA SAVETNIKOM

Izložite problem u pisanoj formi i pošaljite nam na imejl-adresu student.support@fsu.edu.rs

Google Chat:

Putem Hangoutsa preko naloga student.support@fsu.edu.rs.

Telefon:

Obratite se savetniku telefonom i razgovarajte o problemima:

Konsultacije licem u lice:

Rešite problem u direktnom razgovoru u školi.

ZAKAŽITE SUSRET SA SAVETNIKOM

Naši učenici imaju otvoren put ka sticanju novih znanja i veština, a za prevazilaženje svake prepreke na raspolaganju vam je savetnik za pomoć u karijeri. Susret možete zakazati putem sledeće forme:

Zakaži susret