Vođenje kroz Veliku godišnju izložbu FSU – očekujemo vas!

/ / Izložbe FSU Galerija sajt, Izložbe-nastupi, Vesti / 25. 06. 2024.

Pozivamo vas da nam se pridružite na vođenju kroz Veliku godišnju izložbu Fakulteta savremenih umetnosti (FSU)! Naš departman vizuelnih umetnosti ove godine sa ponosom predstavlja radove svojih najtalentovanijih studenata.

Profesori kao vaši vodiči

Uživajte u ekskluzivnom vođenju kroz izložbu, gde će vas naši profesori voditi kroz godišnju produkciju studenata sa svih smerova. Ovo je jedinstvena prilika da čujete priče iza umetničkih dela i razumete proces stvaranja.

Izložba radova najboljih studenata

Samo najbolji studenti ove godine imaju čast da izlažu svoje radove. Ova izložba je rezime njihovog jednogodišnjeg rada i truda i pruža vam uvid u vrhunske umetničke projekte.

Termin i lokacija

Vođenje kroz izložbu će biti održano 26. juna od 18 do 19 časova u prostorijama FSU. Pridružite nam se i otkrijte nove talente u svetu vizuelnih umetnosti.

Dobro došli!

Radujemo se vašem dolasku i zajedničkom uživanju u umetnosti. Potvrdite svoj dolazak putem forme i rezervišite mesto samo za vas!

Srdačan pozdrav,

Fakultet savremenih umetnosti